Podlahy do garáže

fotrelock slovakia ref 001Fortelock je ideálna podlaha pre malé i veľké garáže, rovnako ako pre dielne, pivnice, úžitkové miestnosti a pod. Fortelock vydrží zaťaženie áut, motoriek ale aj nákladných áut, hasičských áut a pod. Naviac vďaka svojej húževnatosti a zároveň flexibilite aktivne znižuje zaťaženie klbov áut pri dlhom parkovaní a vytvára tepelnú a zvukovú izoláciu. Vďaka variabilite zaťaženia, farebných kombinácii a dezénov vytvára Fortelock krásne podlahy, ktoré sa ľahko udržujú a ich životnosť je omnoho dlhšia ako obyčajný betón alebo keramické dlaždice. So systémom Fortelock môžete zabudnúť na popraskanú podlahu, ktorá sa Vám vplyvom cestných solí, olejov začne znehodnocovať, narúšať a drobiť.

Hľadáte podlahu do garáže, ktorá vydrží zaťaženie áut, motoriek ale aj nákladných a hasičskýchvozidiel? Potom ste správne našli podlahu do garáže od fortelock-slovakia.sk

Priemyslové podlahy

fotrelock slovakia ref 014Fortelock je ideálnou podlahou pre priemyselné zaťaženie (výroba aj sklady),ktorá zvládne skoro akékoľvek zaťaženie. Vyniká svojou odolnosťou, jednoduchosťou pokládky aj údržby, vhodnosťou pre vysokkozdvižné vozíky a odlnosťou voči opotrebeniu.

Všeobecne do priemyslu doporučujeme použiť dlaždice pre vysoké zaťaženie Fortelock 2010/2020, ktoré odolávajú vysokkozdvižným a elektrickým paletovým vozíkom. V prípade miestnosti (alebo časti miestnosti), kde sa počíta s pešou prevádzkou je možné použiť dlaždice pre stredné zaťaženie Fortelock 2050/2060.

 

• je vhodný pre riešenie novej podlahy ako aj pre efektívnu a rýchlu obnovu starej podlahy

• možnosť zvolenia farebných kombinácií podlahy – podpora vizuálneho manažmentu

• pri objednávke nad 700m2 farba na požiadanie

• možnosť implementácie piktogramov priamo na dlaždice

• vyniká svojou odolnosťou voči väčšine olejov a kyselín

• jednoduchá pokládka (vhodné pre riešenie obnovy starých podláh aj pre nonstop prevádzky)

• minimálny čas potrebný pre inštaláciu oproti iným metódam

• protiúnavový a izolačný povrch

• protišmykové vlastnosti

• zvýšenie bezpečnosti vo výrobných a logistických priestoroch

• vhodnosť použitia v priestorch určených pre pohyb vysokozdvižnými vozíkmi

• odlnosť voči opotrebeniu

• v prípade poškodenia – rýchla výmena len poškodených častí

• ideálne riešenie podlahy prenajatých priestorov

• možnosť premiestnenia podlahy do iných priestorov

Komerčné podlahy

fotrelock slovakia ref 015Fortelock je ideálnou podlahou pre obchody, školy a kancelárie. Fortelock má atraktívny vzhľad a vysokú odolnosť. Naviac sa aj jednoducho aplikuje a udržuje.Tieto vlastnosti sú ideálne pre obchodné reťazce, kancelárie. Vďaka variabilite zaťaženia, farebných kombinácii a dezénov vytvára Fortelock krásne podlahy, ktoré sa ľahko udržujú a ich životnosť je omnoho dlhšia ako linoleum alebo koberec.

Všeobecne doporučujeme použiť dlaždice pre vysoké zaťaženie Fortelock 2010/2020, pokiaľ sa po podlahe pohybujú vysokzdvižné a elektrické paletové vozíky.V prípade miestnosti (alebo časti miestnosti), kde sa počíta s pešou prevádzkou je možné použiť dlaždice pre stredné zaťaženie Fortelock 2050/2060.

Športové podlahy

podlaha fortelock haly viceucelova hala polsko 002Fortelock je veľmi odolná podlaha pre športové využitie, kde hlavne odoláva nárazom činiek a iného športového náradia. Naviac vďaka svojej húževnatosti a zároveň flexibilite aktívne znižuje zaťaženie kĺbov a zároveň chráni povrch pod dlaždicami a vytvára tepelnú a zvukovú izoláciu. Vďaka variabilite zaťaženia, farebných kombinácii a dezénov vytvára Fortelock krásne podlahy, ktoré sa ľahko udržujú a ich životnosť je omnoho dlhšia ako linoleum alebo koberec.

Vzhľadom k rôznorodosti prevádzok je dobré vyskúšať najvhodnejší typ priamo v prevádzke, hlavne s ohľadom na požiadavky daného športu.. Všeobecne doporučujeme použiť dlaždice pre stredné zaťaženie Fortelock 2050/2060.

Podlahy do domácnosti

obytne priestory fortelockFortelock je vďaka variabilite farebných kombinácií a dezénov zaujímavou alternatívou k štandardným povrcho do chodieb, destkých herní, úžitkových miestností a dielní. Fortelock môže zmeniť prístavbu alebo garáž na obytnú plochu veľmi jednoducho, bez veľkých stavebných príprav. Bez problémov s podkladom a vďaka jednoduchej poklládke tak môžeme získať veľmi odolný povrch, ktorý sa dobre udržuje, teplotne a zvukovo izoluje podlahu.

Podlahy do servisov

fotrelock slovakia ref 008Fortelock je ideálna podlaha pre autoservisy, pneuservisy a iné dielne, ale taktiež pre showroomy autosalónov. Fortelock vydrží zaťaženie áut, motoriek ale aj nákladných áut, hasičských áut rovnako ako heverov, stojek a pod.. Naviac vďaka svojej hustote a zároveň flexibilite aktívne znižuje zaťaženie kĺbov pri dlhodobom státi a vytvára tepelnú a zvukovú izoláciu.

Vďaka variabilite rôznych záťaží, farebných kombinácií a dezénov vytvára Fortelock pekné podlahy, ktoré sa ľahko udržiavajú a ich životnosť je omnoho dlhšia ako obyčajný betón alebo keramické dlaždice.